Міжнародна Медична
Канабіс Конференція
Торгово-Промислова Палата України Україна, м.Київ,
вул.Велика Житомирська, 33
31.05.2019 09:00
МІЖНАРОДНА
МЕДИЧНА КАНАБІС
КОНФЕРЕНЦІЯ

Це друга подія такого рівня в Україні, яка органічно поєднує наукові дослідження, державну політику, фінанси, медицину, технологічні інновації, сільське господарство та підприємництво. Ключовий акцент ми зробимо на лікувальних якостях конопель та продемонструємо усі ті широкі можливості, які відкриються для України в випадку дозволу впровадження міжнародного досвіду в вітчизняну медицину.

ОРГАНІЗАТОРИ
КОНФЕРЕНЦІЯ

На конференції будуть розглянуті наступні актуальні проблеми:

  • лікування посттравматичного синдрому;
  • лікування епілепсії;
  • застосування канабісу при лікуванні раку;
  • канабіс при лікування хворих на СНІД;
  • а також інші проблеми, пов’язані з медичним застосуванням канабісу.
СПІКЕРИ

Шабас Геннадій

Шабас Геннадій

Дмитро Шерембей

Дмитро Шерембей

Експерт у сфері громадського здоров'я, протидії корупції, захисту прав людей, що живуть з ВІЛ, та забезпечення доступу до лікування ВІЛ/СНІД, гепатитів, онкологічних захворювань. Зокрема, як організатор численних публічних акцій, що висвітлювались у національних та закордонних ЗМІ, для привернення громадської уваги до проблем людей з важкими діагнозами та лобіювання урядових рішень для їх рятунку.

Йіндржіх Воборжіл

Йіндржіх Воборжіл

Чеський експерт з наркополітики, співавтор закону Чехії про використання медичного канабісу. У минулому - голова координаційної ради з питань політики щодо наркотиків при уряді Чехії та заступник голови Міжнародного комітету з питань контролю за наркотиками (International Narcotics Control Board, INCB).

Яніна Соколова

Яніна Соколова

Українська телеведуча, акторка, журналістка; людина, що подолала рак за допомогою медичного канабісу, Україна.

Люмір Ондржей Хануш

Люмір Ондржей Хануш

Видатний чеський хімік, провідний науковий авторитет в області досліджень канабісу. У 1992 році разом з Уільямом Ентоні Девейном виділив і вперше описав структуру анандаміда, ендогенного канабіноїдного нейротрансмітера.

Ілля Рєзнік

Ілля Рєзнік

Лікар, фахівець із загальної та судової психіатрії, психофармакології і нейропсихіатрії. Координатор Ізраїльського Національного форуму/Асоціації по дослідженню Медичного канабісу. Член Ради директорів Міжнародної Асоціації канабіноїдних медицини (IACM), Ізраїль.

Кензі Рибуле-Земулі

Кензі Рибуле-Земулі

Керівник дослідницького напрямку міжнародної неурядової організації FAАAT (For Alternative Approaches to Addiction, Think & do tank), Франція.

Микола Перч

Микола Перч

Доктор медицини, професор філософії, США. На запрошення ВМС США та Університету Вашингтона брав участь в практичній науковій роботі щодо травматичних ушкоджень головного мозку і пост-травматичного стресового розладу у травматичному центрі ROLE 3 сил НАТО в Афганістані. За два роки в Афганістані надав допомогу в лікуванні понад 1700 травматичних ушкоджень різної тяжкості, є співавтором досліджень про вплив медичного канабісу на емоційні розлади, у тому числі ПТСР.

Майкл Кравітц

Майкл Кравітц

Виконавчий директор організації "Ветерани за доступ до медичного канабісу", голова робочої групи з підготовки звіту Всесвітньої організації охорони здоров'я, США.

Саймон Андерфюрен-Бігет

Саймон Андерфюрен-Бігет

Доктор політичних наук, незалежний дослідник кафедри соціології Університету Женеви. Починаючи з 2014 року, фокус уваги науковця - на політичних реформах у сфері канабісу, дослідженнях та аналізі політики щодо канабісу, практиках врегулювання, дискурсі реформ у швейцарській та світовій практиці. Співпрацює з Федеральною комісією з питань залежності, Романдською Групою з вивчення залежностей (Groupement Romand d’Etudes des Addictions, GREA) та також з міжнародною неурядовою організацією FAAAT (For Alternative Approaches to Addiction, Think & do tank).

Гюнтер Вейглейн

Гюнтер Вейглейн

Німецький активіст, учасник руху за доступ медичних пацієнтів до лікування медичним канабісом. Один з перших пацієнтів у ФРН, який домігся права на використання медичного канабісу, як знеболювального, під супроводом свого лікаря.

Емануель Котцян

Емануель Котцян

Емануель Котцян присвятив себе просвітницькій діяльності про вплив канабісу і лобіює "ре-нормалізацію" цієї рослини. У 2000 році він заснував видання Hanf Journal і компанію Agentur Sowjet. Сьогодні Hanf Journal найбільший у Німеччині тематичне медіа, а Agentur Sowjet - одна з провідних маркетингових компаній на європейському конопляному ринку, з мільйонною аудиторією. Мережа компаній і філій простягається по всій Європі, окрім німецького Hanf Journal включає видання польською (Spliff), чеською (Konoptikum), французькою (RBH23) та українською (Конопляна Правда).

Карлос Альберто Лейва Сігнес

Карлос Альберто Лейва Сігнес

Секретар Спілки пацієнтів за врегулювання канабісу (Unión de Pacientes por la Regulación del Cannabis), Іспанія. Карлос пережив чисельні травми і страждав від болючих наслідків переломів великої гомілкової кістки, малої гомілкової кістки, ключиці і зап'ястків, грижі міжхребцевих дисків, простатиту та раку товстої кишки. Сьогодні йому 60 років і протягом останніх 15 років він лікується виключно препаратами канабісу з високою концентрацією CBD.

список спікерів попередній
ПРОГРАМА

09:00 - 10:00
Реєстрація учасників.
10:00 - 10:20
Відкриття конференції. Вітальне слово Геннадій Шабас, Дмитро Шерембей
Шабас Геннадій
Шабас Геннадій
Дмитро Шерембей
Дмитро Шерембей
10:20 - 11:00
Панельна дискусія. “Політика щодо наркотиків: бар’єри чи можливості?”
11:00 - 11:30
Законодавче врегулювання використання медичного канабісу
Йіндржіх Воборжіл
Йіндржіх Воборжіл
11:30 - 12:00
Українська телеведуча, акторка, журналістка; людина, що подолала рак за допомогою медичного канабісу, Україна.
Яніна Соколова
Яніна Соколова
12:00 - 12:30
Перерва
12:30 - 13:00
Канабіс - від прадавньої до сучасної медицини
Люмір Ондржей Хануш
Люмір Ондржей Хануш
13:00 - 13:30
Чи є потреба використовувати канабіс та його продукти у медичній практиці і чому?
Ілля Рєзнік
Ілля Рєзнік
13:30 - 14:00
Світова політика, оцінка та результати впливу ВООЗ щодо безпечних та регульованих систем рослинних та фітомедичних препаратів у національних системах охорони здоров'я
Кензі Рибуле-Земулі
Кензі Рибуле-Земулі
14:00 - 15:00
Обід
15:30 - 16:00
Позитивний вплив медичного використання канабісу для пацієнтів з посттравматичними стресовими розладами
Микола Перч
Микола Перч
16:00 - 16:30
Ветерани та доступ до медичного канабісу: досвід США
Майкл Кравітц
Майкл Кравітц
16:30 - 17:00
Світова політика щодо використання медичного канабісу: ринки, компанії, споживачі
Саймон Андерфюрен-Бігет
Саймон Андерфюрен-Бігет
17:00 - 17:45
Пацієнти, які перемогли систему. Чи можливо це в Україні?
Гюнтер Вейглейн
Гюнтер Вейглейн
Емануель Котцян
Емануель Котцян
Карлос Альберто Лейва Сігнес
Карлос Альберто Лейва Сігнес
17:45 - 18:15
Пленарне обговорення: “Шляхи подолання бар'єрів у доступі до послуг лікування”. Ухвалення резолюції конференції. Закриття конференції.
UAMC

Це громадська організація, яка бореться за поширення в Україні прогресивних, загальносвітових тенденцій в охороні здоров'я. Сьогодні лікарі в багатьох країнах звертають увагу на корисні властивості рослин, які в традиційному суспільстві мають відверто сумнівну репутацію. Перш за все, мова йде про коноплю, користь якої в лікуванні ракових захворювань, склерозу, хвороб Паркінсона, Альцгеймера та інших важких захворюваннь неодноразово підтверджувалася клінічно та лабораторно.

100% Life

БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» створена і працює для ВІЛ-позитивних людей, а також пацієнтів з туберкульозом, гепатитами та представників ключових груп ризику. Кожен наш крок і рішення підпорядковані подоланню епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. Мережа працює з пацієнтами і для пацієнтів. Ми представляємо інтереси ЛЖВ в 25 регіонах України і активно боремося за те, щоб 100% пацієнтів з ВІЛ мали 100% доступ до лікування.

прес-реліз

Відеозвіт конференції 2018 року

Благодійний внесок

Ми неприбуткова організація, тому існуємо виключно завдяки благодійним внескам, енергії та ентузіазму наших учасників. Ви також можете долучиться до нашої справи.

Ваш благодійний внесок піде на:
- Організацію форумів, наукових конференцій та інших заходів;
- Проведення щорічних «Маршів Свободи» в Києві, на яких доносимо наші вимоги уряду;
- Інформаційну діяльність, з метою ознайомлення українців з сучасними світовими тенденціями в використанні канабісу в лікувальних цілях;
- Допомогу тим, кого затримали за вживання канабісу.

Дякуємо!

РЕЄСТРАЦІЯ

Задля отриманняя безкоштовного квитка, Вам необхідно підтвердити свій статус
+380507638753

Шабас Геннадій
Питання щодо організації
+380507638753

Шабас Геннадій
Партнерство
+380958050770

Ратушний Тарас
Прес-Центр
+380639624101

Наталія
Питання щодо реєстрації
організатори/
ПАРТНЕРи

організатор
партнер
партнер
партнер
партнер
партнер